ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ

Традиційно в центрі нашої уваги знаходиться друкувальна техніка і все що з нею пов'язано. Ми займаємося підбором техніки під завдання наших клієнтів та її обслуговуванням і постачанням якісних витратних матеріалів.

Крім того ми виконуємо підбір обладнання для комп'ютерної техніки. Починаючи від переукомплектаціі діючої техніки оперативною пам'яттю і накопичувачами аж до комплектації потужних серверних платформ.

Ми оптимально підбираємо склад ліцензій на продукти Microsoft для тих потреби, які є у клієнта на даний момент з урахуванням подальшого зростання його потреб.

У разі, якщо оптимальним буде підбір і установка безкоштовних рішень зі світу OpenSource, ми запропонуємо такі рішення від окремих простих додатків до офісних пакетів і операційних систем.

Якщо є потреба - виконуємо побудову і запуск сайтів початкового і середнього рівнів..

Гармонія оптимальних рішень

ПОСЛУГИ

(Нижче перераховано те, що ми пропонуємо в Запоріжжі та області)

Сервіс ательє

Ми ательє індпошиву, але тільки в сфері інформаційних технологій. Ми вислухаємо Ваші побажання, розберемося, які завдання Вам потрібно вирішити і знайдемо те найоптимальніше рішення, яке і буде тим самим добротним костюмом. Якщо це буде обладнання, то з надійних компонентів, перевірених часом брендів. Якщо потрібно програмне забезпечення, то тільки те, що оптимально вирішує Ваші задачі.

Добротні компоненти надійних брендів

Оптимальний підбір ліцензій на ПЗ

Використання OpenSource рішень.

Яким брендам ми довіряємо

З усього різноманіття друкарської і копіювальної техніки ми вважаємо за краще таких грандів як Canon, Brother і Kyocera. Оскільки ми займаємося і сервісним обслуговуванням цієї техніки та витратними матеріалами до неї, то ми точно знаємо, які моделі будуть безпроблемно працювати

Якісні сервісні та витратні матеріали продовжують термін експлуатації

Вартість друку і копіювання виявляється вигідніше

Надруковані матеріали мають бездоганний вигляд

НАШІ КЛІЄНТИ ПРО НАС

(Що наші клієнти говорять про нас)

Працюємо з компанією не перший рік. У компанії організовано все чітко: замовлення прийняли, картриджі заправили, віддали...(подробнее)

Китаев Р.М.

Керівник технічного відділу

...Завдяки професіоналізму працівників компанії і використання оригінальних витратних матеріалів картриджі експлуатуються тривалий час...(подробнее)

Лагода В.О.

Начальник відділу автоматизованих систем управління.

...Завдяки технологіям, що використовуються компанією, наше підприємство змогло вчасно оптимізувати парк друкарської техніки, скоротити кількість придбаних витратних матеріалів, продовжити термін служби техніки, придбаної раніше...(подробнее)

Задорожній І.В.

Системний адміністратор

НОВИНИ ТА СТАТТІ

( інформація )

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук