Принтери та БФП

Продаж принтерів і МФУ

Як правильно обирати принтер? Мережа рясніє порадами як вибирати, на що звертати увагу, що важливо, що не важливо, швидкість, розмір, витратні матеріали. Голова йде обертом від тих порад...

Знаєте, що об'єднує всі ці статті? Ті, хто їх пише, ніколи на них не друкував і ніколи не ремонтував ту техніку, яку описує. Ось така правда життя. Краще, звичайно, про надійність і особливості техніки дізнаватися на спеціалізованих форумах, а не з замовних статей.

Тільки доведеться додатково перечитати масу непотрібної і супутньої і нерідко суперечливої інформації. Ще, якщо пощастить, можна завдати там питання прямо і отримати сотню-іншу порад. Порад, які до Вашої задачі не мають ніякого відношення тому, що ремонтники бачать світ тільки з одного боку.

Як тоді найкраще підібрати принтер або БФП під свої завдання, щоб і не переплатити, і не придбати пристрій, який не буде поратись, буде понаднормово навантажен і, як наслідок, часто буде в ремонті?

Приходьте з цим питанням до нас. Ми більше 20 років в Запоріжжі займаємося пристроями друку. Ми їх обслуговуємо, ремонтуємо, займаємося витратними матеріалами і накопичили багато даних як себе веде той чи інший Бренд, як себе показує та чи інша модель і добре уявляємо у скільки обійдеться власнику робота його принтера.

Ми допоможемо підібрати Вам модель пристрою, яка найбільш ефективно і оптимально буде вирішувати Ваші задачі. А, крім того, Ви будете впевнені, що потім не потрібно буде бігати в пошуках витратних матеріалів до якоїсь екзотичної моделі або що неможливо буде знайти сервісні запчастини.

Вирішуйте питання друку комплексно і отримаєте кращий результат.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук