Ремонт комп'ютерів

Ремонт комп'ютерів і ноутбуків

Вам треба відремонтувати ноутбук або комп'ютер? Чи це можливо? І так і ні. І справа тут ось в чому. Ноутбук (той же комп'ютер, тільки компактніше) складається з уніфікованих вузлів. І якщо якийсь вузол виходить з ладу, то він замінюється на новий.

Здавалося б усе просто. Відкривай, виймай, замінюй, закривай. Таку процедуру можна виконати і самому. Але, як і у всякому простому справі, бувають свої особливості. Наприклад, якщо комп'ютер або ноутбук не дуже новий.

Для комп'ютера, якщо немає точно такого ж вузла, можна спробувати підібрати аналог, часто навіть з поліпшеними характеристиками (таке собі вимушене оновлення) або, в особливих випадках, знайти щось зі старих запчастин. Головне, щоб аналог був сумісний з існуючим обладнанням, хоча бувають різні несподіванки.

А ось з ноутбуком все трішки складніше. У них вузли аналогічними вузлами заміниш, потрібно ставити той самий, тієї ж моделі і, часто, тієї ж серії. І добре, якщо такий вузол доступний до замовлення в сервісних центрах. Потім треба розібрати ноутбук, нічого не зламавши, витягнути старий вузол, поставити новий і зібрати, не забувши нічого підключити.

Якщо Вам здається все це складним, та якщо ще й питання гарантії турбує на замінений вузол - приходьте до нас в Запоріжжі, ми все це робимо.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук