Чим ми займаємося

Чим ми займаємося

Традиційно в центрі нашої уваги знаходиться друкувальна техніка і все що з нею пов'язано. Ми займаємося підбором техніки під завдання наших клієнтів та її обслуговуванням і постачанням якісних витратних матеріалів.

Крім того ми виконуємо підбір обладнання для комп'ютерної техніки. Починаючи від переукомплектаціі діючої техніки оперативною пам'яттю і накопичувачами аж до комплектації потужних серверних платформ.

Ми оптимально підбираємо склад ліцензій на продукти Microsoft для тих потреби, які є у клієнта на даний момент з урахуванням подальшого зростання його потреб.

У разі, якщо оптимальним буде підбір і установка безкоштовних рішень зі світу OpenSource, ми запропонуємо такі рішення від окремих простих додатків до офісних пакетів і операційних систем.

Якщо є потреба - виконуємо побудову і запуск сайтів початкового і середнього рівнів.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Всі послуги виконуються в оптимальні терміни, які гарантують максимальну якість сервісних робіт та забезпечують пошук і виконання рішень в сфері програмного забезпечення.

ЯКІСНІ ЗАПЧАСТИНИ

Системний підхід вибору сервісних комплектуючих. Досвід і час довели, що якісні сервісні та витратні матеріали відчутно продовжують терміни експлуатації техніки.

НАШІ ГАРАНТІЇ

Гарантійні терміни на друкувальну техніку і комп'ютерне обладнання забезпечуються виробником. Якісна регенерація картриджів забезпечує термін експлуатації гарантований виробником.

НАШІ ФАХІВЦІ

Наші фахівці пройшли випробування часом і довірою наших клієнтів. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, які співпрацюють з нами багато років і покладаються на наш багатий досвід і знання.

ПОСЛУГИ

(Нижче перераховано те, що ми пропонуємо в Запоріжжі та області)

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук