Оновлення комп'ютерів

Модернізація обчислювальної техніки

Якось одна людина сказала, що 640 кілобайт пам'яті вистачить назавжди. Ось з того моменту ми і займаємося тим, що спростовуємо це передбачення. Уже понад 20 років. В Запоріжжі. Це нескінченний процес. Ще здавалося вчора сучасний комп'ютер сьогодні перестає у чомусь влаштовувати.

Те відеокарта потрібна більш потужна, то пам'яті треба більше, то процесор швидше, то накопичувач даних більш спритний. І для того, щоб підтримувати комп'ютер в актуальному стані потрібно періодично в ньому замінювати якийсь компонент на більш новий, більш швидкий, більший за ємністю.

Чи є в цьому процесі постійного оновлення тонкощі? Безумовно. Завжди є вибір, що міняти в першу чергу, а що поки почекає, спочатку додати пам'ять або змінити накопичувач на сучасну модель, оновити відеокарту або поставити більш потужний процесор.

І для кожного конкретного випадку потрібно врахувати не тільки особливості оновлюваних технологій, але і завдань клієнта, які він, в основному, виконує на цьому комп'ютері.

Ми постійно відстежуємо тенденції розвитку технологій. Бачимо в якому напрямку рухається ринок і завжди можемо підказати оптимальні, на даний момент, зміни конфігурації вашого комп'ютера. Замінимо в першу чергу те, що збільшить продуктивність найбільш ефективно у Вашому конкретному випадку.

А вислів про 640 кілобайт, яких вистачить назавжди - приписують Біллу Гейтсу. Але це не точно.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук