Настройка ПЗ

Встановлення програмного забезпечення

- А ще інсталюйте Windows і Office на наш комп'ютер. Можете?
- Ми можемо.

І ми не можемо не тому, що "це можуть всі", а тому що ми офіційно маємо право це робити. Ми є авторизованим партнером Microsoft і сервісним центром. Причому інсталюємо не аби який дистрибутив з мережі, а з використанням офіційного дистрибутиву та надаємо цілий спектр ліцензій на весь спектр продуктів від Microsoft.

Що це Вам дає? Перш за все захист від ризиків того, що дистрибутив, який Ви встановлюєте з ненадійного джерела, швидше за все, містить віруси, програми шпигуни і інші шкідливі програми, які можуть і не проявлятися перший час.

Це не кажучи вже про можливість того, що "добрий творець дистрибутиву" залишив для себе лазівку в системі безпеки або буде обчислювати себе якісь біткоіни на Вашому комп'ютері, а Ви отримуватиме такі рахунки за електрику, ніби від вас живиться весь сусідній район.

До речі, якщо Ви вважаєте, що спроба злому Вашого комп'ютера малоймовірна, то ми Вас засмутимо. За світовою статистикою після виходу в Інтернет комп'ютер піддається вже першій спробі злому на протязі від 30 секунд до 5 хвилин. А далі - знаходження діри в захисті, так би мовити, справа техніки.

Наявність ліцензій дозволяє отримувати оновлення як самих програм, так і системи безпеки безпосередньо від Microsoft в найкоротший час. Відповідно дуже скорочується час від виявлення нового методу проникнення в систему, до його закриття фахівцями від Microsoft.

Крім того Ви будете захищені від простоїв пов'язаних з проблемами викликаними відсутністю або неналежним ліцензуванням.

Чим ми можемо Вам допомогти? Ліцензування від Microsoft - це досить складне питання, яке потребує знання цілого ряду пов'язаних, взаємодоповнюючих і взаємовиключних умов. Приходьте до нас в Запоріжжі. Перш за все ми підберемо Вам оптимальний склад і кількість ліцензій. Причому, такий підбір можливий і з урахуванням подальшого планового розширення бізнесу, який дозволить уникнути втрат вже придбаних ліцензій.

А що робити принциповим супротивникам придбання комерційного програмного забезпечення? У нас є спеціальна пропозиція для людей.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук