Регенерація картриджів

Регенерація картриджів

Картридж - це дуже делікатна і технічно складна частина принтера або БФП. Якість компонентів, з яких він складається, критично важлива для роботи всього пристрою у цілому. Саме це визначає як довго буде працювати пристрій і яку картинку він буде видавати.

Ми більше 20 років в Запоріжжі і області займаємося регенерацією і відновленням картриджів і добре знаємо, до чого призводить економія на запасні частини та витратні матеріали до них.

Так траплялося, що наші клієнти, в гонитві за ілюзорною дешевизною, переходили на обслуговування в технічні компанії, які заманювали їх низькими цінами і "економічними" витратними матеріалами.

Результат був завжди однаковий - дуже швидко техніка приходила в такий стан, що видавала документи тільки жахливої ??якості. А картриджі, які ще могли б послужити не один цикл регенерації, доводилося викидати і купувати нові.

Надалі техніку потрібно було приводити до ладу, а картриджі незаплановано замінювати на нові. Все це, в підсумку, з лишком перекривало за витратами отриману перед тим "економію".

Тому ми завжди дотримуємося певних правил. Це і застосування якісних запчастин для картриджів (так-так, запчастини, як і витратні матеріали, теж бувають дуже різні). І, так, заміні підлягають всі компоненти, які виробили свій ресурс і більше не придатні, і не відходять ще один цикл. Це і використання тільки хорошого тонера. Це і проведення внутрішнього контролю виконаних робіт, щоб забезпечити гарантію якості.

Якщо Вам важливо дбайливе ставлення до Вашого принтеру, якщо Ви хочете, щоб він працював не один рік і при цьому завжди видавав документи, які не соромно взяти в руки, - приходьте. Ми все покажемо і розповімо і Ви зможете переконатися, що оптимальні підходи - вигідні.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук