Створення веб-сайту

Виготовлення та підтримка сайтів

- У Вас ще немає свого сайту? Тоді ми йдемо до вас!

А якщо серйозно, то в сучасному світі сайт є само собою зрозумілим інструментом, як добре підібрана краватка на офіційному заході або, скажімо, піджак.

І якщо сайту у Вас все ще немає, але Ви твердо вирішили, що він повинен бути. І навіть знаєте який це повинен бути сайт, то...

Втім уявіть собі такий сюжет. Людина приходить до досвідченого кравця і каже:
- Зшийте мені весільний фрак.
- Ви зібралися одружуватися?
- Ні.
- Ви йдете на бал?
- Ні.
- Тоді навіщо Вам весільний фрак?
- Я вчора бачив сусіда в такому фраку і це виглядало чудово.
- Але він вчора одружився і взяв фрак на прокат на один день. А взагалі-то він - бухгалтер я пошив йому офісний піджак зі шкіряними накладками на ліктях...
...

Так ось, якщо сайту Вас немає, але є розуміння, що він таки чогось потрібен, звертайтеся до нас в Запоріжжі. Ми поставимо вам свої питання, обміркуємо ваші відповіді, обговоримо завдання і, таки, визначимо який фасон сайту вам необхідний.

Можливо потрібен фешенебельний фасад вашого бізнесу, який буде представляти Вас Вашому клієнту у вигляді сайту-візитки. І він завжди буде "зустрічати" Вашого відвідувача у відмінному "піджаку та краватці" навіть коли ви одягнені зовсім інакше.

Або це буде сайт-секретар, який показує і розповідає як до Вас проїхати, як зателефонувати і коли у вас робочий час, а поки клієнт буде міркувати, коли йому зручніше це зробити, сайт розповість трохи про Вас і Ваш бізнес. Причому буде це робити завжди в режимі 24/7 не вимагаючи надбавки за вихідні і свята.

Або Вам, наприклад, потрібен сайт-галерея, сайт-довідкова, сайт-дошка пошани, сайт-підручник, а може, хто знає, і всі ці сайти відразу. Ми або виготовимо вам щось індивідуальне, або, і так буває, підкажемо, що і де замовити, якщо замовлення у нас не буде максимально ефективним під Вашу якесь завдання.

І так, ми завжди можемо доглянути за вашими сайтами, підчистити, підправити, пришити ґудзик...

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук