Встановлення OpenSource

Підбір і налаштування OpenSource ПО.

Чи завжди потрібно платити за програмне забезпечення, за операційні системи, офісні пакети, графічні редактори, відео редактори, 3D редактори, музичні редактори та інше, та інше, та інше...

Чи є спосіб оптимізувати свій бюджет, щоб не платити гігантам індустрії програмного забезпечення свої, іноді не малі кошти? Виходить, що такий шлях є.

Для переважної більшості як комерційних програмних продуктів будь-якої спрямованості, так і для звичної багатьом операційної системи існує по кілька безкоштовних аналогів, які, найчастіше, лише трохи поступаються, а іноді і перевершують за можливостями їх комерційних родичів.

І якщо ви розумієте, що принцип Парето 80/20 діє в цій області, розумієте, що 80% потреб користувачів перекриваються 20% можливостями програмного забезпечення, то, як то кажуть, навіщо платити більше, якщо можливостей безкоштовної програми або операційної системи і так вистачить на Усе.

А як з якістю документів, сумісністю форматів, швидкодією і іншими "особливостями"? Так ось сумісність, швидкодія і особлива якість документів комерційних продуктів - це великий міф. І відмінності в однакових комерційних продуктах в різних користувачів такі ж як і у безкоштовного програмного забезпечення.

Ми, виходячи з нашого досвіду, стверджуємо, що питання є тільки в звичці до "звичних" програм або операційних систем і небажанні в чомусь розбиратися. Чому слово "звичним" в лапках? Та тому, що всі знають, як часто "звичне програмне забезпечення" змінює інтерфейс до абсолютно незвичайного.

То яка різниця в чому розбиратися - в новому інтерфейсі або в новій програмі? Тим більше, що ціна економії при освоєнні нових програм може становити до декількох тисяч доларів. Як вам така оптимізація бюджету?

Чи є тут мінуси? Як і в кожному питанні. У тому числі і з комерційними продуктами. Є програми, які є тільки в певних операційних системах. Хоча і там завжди є пару-трійку варіантів, де ми підкажемо альтернативний вихід.

А що з іграми, запитають нас деякі ... Так, частини ігор в тому ж Лінуксі немає. Але для офісних потреб або для тих, кого гри не особливо цікавлять, скажімо, - "пасьянс" і "мінер" є. І є не тільки вони.

Тому ми завжди готові в Запоріжжі і в області обговорити Ваші потреби, окреслити коло завдань, яке потрібно вирішувати, допомогти підібрати відповідне програмне забезпечення і допомогти це все встановити і налаштувати.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук