Хто ми

Хто ми є

Ми більш ніж 20 років в Запоріжжі займаємося пошуком і підбором оптимальних рішень для наших клієнтів. Чи то підбір обладнання або програмного забезпечення, чи сервісного обслуговування техніки та якісної регенерації картриджів.

Друкувальна техніка

Комп'ютери та ноутбуки

Комплектуючі та сервіс

Програмне забезпечення

Сервіс ательє

Ми ательє індпошиву, але тільки в сфері інформаційних технологій. Ми вислухаємо Ваші побажання, розберемося, які завдання Вам потрібно вирішити і знайдемо те найоптимальніше рішення, яке і буде тим самим добротним костюмом. Якщо це буде обладнання, то з надійних компонентів, перевірених часом брендів. Якщо потрібно програмне забезпечення, то тільки те, що оптимально вирішує Ваші задачі.

Добротні компоненти надійних брендів

Оптимальний підбір ліцензій на ПЗ

Використання OpenSource рішень.

Яким брендам ми довіряємо

З усього різноманіття друкарської і копіювальної техніки ми вважаємо за краще таких грандів як Canon, Brother і Kyocera. Оскільки ми займаємося і сервісним обслуговуванням цієї техніки та витратними матеріалами до неї, то ми точно знаємо, які моделі будуть безпроблемно працювати

Якісні сервісні та витратні матеріали продовжують термін експлуатації

Вартість друку і копіювання виявляється вигідніше

Надруковані матеріали мають бездоганний вигляд

ГАРМОНІЯ ОПТИМАЛЬНИХ РІШЕНЬ

Як визначити, що рішення оптимально? Адже його оптимальність підтвердить тільки час. Якщо прийняте рішення не заважає жити і працювати, не дратує, не забирає час і при цьому приносить задоволення, то це і є те саме оптимальне рішення. Як отримувати такі рішення? Спертися на досвід прийняття таких рішень, широке коло знань і не тільки з предметної області самого рішення...

Ми більше 20 років займаємося пошуком і підбором оптимальних рішень для наших клієнтів. Будь то підбір обладнання або програмного забезпечення, сервісного обслуговування техніки або якісної регенерації картриджів.

У кожному разі ми керуємося принципом, що тимчасові економічні рішення народжують постійне відчуття ненадійності, що теперішня вигода - це запорука постійних втрат в майбутньому. Саме тому ми завжди знаходимо те рішення, яке буде оптимальним для всіх. Так, і для нас в тому числі.

Ми цінуємо довіру клієнтів, які співпрацюють з нами багато років і які покладаються на наш багатий досвід і знання. І ми отримуємо задоволення від того, що наші рішення працюють.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук