Друкуюча техніка

Обслуговування друкарської техніки

Кажуть, що театр починається з вішалки. Так ось, будь-який офіс починається з принтера. Коли заходите в незнайомий офіс, зверніть увагу на принтери і БФП і на якість документів, які вони друкують. Де вони стоять і як організований до них доступ і порядок навколо.

Якщо пристрої чисті, доглянуті, міститися в порядку, якщо документи друкуються без мазанини, то, напевно, і в підходах до справ у такій компанії повний порядок. Якщо принтера захаращені, запущені, скриплять, мажуть, то і в справах такої компанії, напевно, безлад.

Ми добре знаємо цю особливість клієнтів. Це завжди проявляється по тому, як до нас потрапляє техніка. Є ті, хто регулярно замовляє сервіс для своєї техніки в періоди зниженої потреби у друці, щоб в найгарячіший і відповідальний момент техніка не підвела.

А є, на жаль, і ті, чия техніка часто простоює або барахлить і створює проблеми людям в самий невідповідний момент. Що може бути неприємніше, коли після відправлення на друк документ, замість того, щоб взяти ще теплий лист, доводиться перериватися від роботи і розбиратися, чому документа немає на цей раз.

Не має сенсу казати, що в другому випадку витрати далекі від оптимальних, та й "нервові клітини не відновлюються".

Принтер, як і будь-який технічний пристрій, любить, щоб за ним доглядали. Чистили, змащували, міняли зношені деталі. І робити треба це не від випадку до випадку або, й того гірше, коли щось зламалося, а регулярно, планово. Ми давно в Запоріжжі займаємося сервісним обслуговуванням друкарської техніки і добре знаємо слабкі та сильні сторони і конкретних моделей і цілих брендів. І завжди можемо підказати як часто і що потрібно робити Вам з Вашої технікою.

Довірте нам турботою про ваш принтер, і тоді він довго буде тішить вас своєю роботою.

Розроблено в студії цифрових технологій SIPSoft

Пошук